top of page
Parklife-realizace.jpg

REALIZACE HŘIŠŤ

Hřiště navrhujeme tak, aby zapadala do krajinného rázu a poskytovala hráčům kvalitní sportovní zážitky a dobrý pocit ze hry. Ručíme za perfektní kvalitu a včasné dodaní projektu, ale také za vysoce kvalitní design. Při projektování a realizaci všech hřišt vždy klademe důraz na bezpečnost a ochranu životního prostředí. Nejen originalita, ale i cena je výhodou našich nabízených hřišť. Uspoří (veřejné) prostředky, jelikož na rozdíl od jiných sportovišť a workoutů jsou náklady na výstavbu násobně nižší. 

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

Parklife-realizace-vyhoziste.jpg

KVALITA

Zrealizovali jsme více než 30 hřišť, která jsou do dnešního dne plně funkční s minimální údržbou. Používame materiály od nejlepších firem v oboru, které si pečlivě vybíráme a sami ručně připravujeme pro realizace.

CENA

Cenu vždy konzultujeme s investorem, na základě vybrané lokality a složitosti výstavby, která souvisí s terénem v místě budoucí realizace. Námi nabízená hřiště nepotřebují certifikáty (jako např. workoutová hřiště) a ani používané materiály nepotřebují extra povrchovou úpravu. K vybudování hřišť toho není potřeba mnoho a proto je cena nižsí. 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Při navrhování hřiště i samotné realizaci se vždy snažíme, aby se nenarušil krajinný ráz, respektujeme přírodní prvky, které v krajině jsou a vyhýbáme se složítým terénním úpravám nebo kácení stromů. Většinu našich prací děláme ručně a i použité materiály jsou v drtivé většině přírodní.

STANDARDNÍ POSTUP PŘI REALIZACI HŘIŠŤ

1

ZHODNOCENÍ
LOKALITY

Zaujal Vás Parklife, ale nevíte, jestli je vámi vytipované místo pro realizaci některého hřiště vhodné? Rádi za Vámi přijedeme a vybranou lokalitu společně zhodnotíme. Zhodnocení je vždy zdarma!

2

CENOVÁ NABÍDKA A ZÁKLADNÍ STUDIE

Pokud budete mít o hřiště zájem, pozemek zmapujeme, připravíme možnosti rozvržení hřiště, navrhneme časový plán realizace a v neposlední řadě vypracujeme cenovou nabídku.

3

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

Projektová dokumentace bude obsahovat zaměření hřiště a jednotlivých jamek, rozmístění všech nezbytných prvků hřiště, dále Vám dodáme grafický návrh hřiště a také uděláme výpočet paru hřiště. 

4

INSTALACE
HŘIŠTĚ

Při finální realizaci hřiště provedeme instalaci výhozišť a jamek, info tabule, označení výhozišť, směrové ukazatele a další potřebné značení hřiště.

S ČÍM VÁM TAKÉ MŮŽEME POMOCT

Parklife-otevreni-hriste.jpg

Slavnostní otevření hřiště

Na nové hřiště je vhodné upozornit širokou veřejnost. Standardně pořádáme slavností otevření našich hřišť, které zpravidla sestává z představení sportu, výuky základních hracích technik a mini-turnaje pro místní školy i širokou veřejnost. Program je možné uzpůsobit dle domluvy.

11001735_878886605496586_3756514979872130864_n.jpg

Zajištění výbavy

Pro další provoz hřiště je samozřejmě důležitá výbava (disky, míče, hole), kterými se sporty hrají. Náš obchod Ultimo.cz Vám zajistí veškeré vybavení, které byste mohli potřebovat. Na hřištích, která mají potřebnou infrastrukturu, je možné zřídit půjčovnu vybavení pro veřejnost.

Parklife-komunita.jpg

Podpora komunity

Kolem nových hřišť, především discgolfu, nezřídka vznikají lokální kluby hráčů. Tyto kluby rádi podporujeme, jelikož pomáhají rozšiřovat povědomí o sportu. Pomáháme klubům organizovat větší turnaje, věnujeme ceny do soutěží nebo je jakkoli podporujeme ve snaze dále šířit tento sport. 

Napište nám email nebo rovnou zavolejte na telefon +420 732 161 358

Děkujeme za odeslání!

bottom of page