top of page
Parklife-o-nas.jpg

CO JE PARKLIFE

Parklife je koncept na oživení veřejného i soukromého prostoru pomocí originálních a zábavných sportovních hřišť. V tuto chvíli nabízíme hřiště na Discgolf, Fotbalgolf, Multigolf a Adventure Minigolf. Naším cílem je, skrze města, obce, školy a soukromé subjekty, lidem nabídnout tyto moderní a zdraví prospěšné aktivity, které se těší narůstající popularitě nejen v České republice. 

Něco málo o nás
V roce 2003 jsme založili firmu Ultimo, která se specializuje na prodej frisbee (kamenná prodejna i eshop) a zároveň jsme za tu dobu pod touto značkou navrhli a postavili několik desítek specializovaných discgolfových hřišť. Díky tomu máme spoustu zkušeností s prací v parcích a krajině. 

Během nedávné doby jsme se dostali ke stavbě podobných hřišť na multigolf a minigolf, a proto jsme se rozhodli založit Parklife, nový koncept, jehož cílem je nabídnout širší portfolio zajímavých hřišť, která dokáží oživit nebo zpestřit stávající obecní či městské parky, školní pozemky nebo třeba turistické rezorty. Například obliba discgolfu během posledních pár let raketově vzrostla. Vzít si pár létajících disků a jít se projít do nedalekého parku, kde stojí několik košů, zaujalo spoustu nových nadšenců. Myslíme si, že by tomu tak mohlo být u lidí i ve Vašem místě, máte-li vhodný prostor. 

Pravidelně také organizujeme discgolfové turnaje, pro firmy pořádáme teambuildingové akce s tématikou frisbee, spolupracujeme se školami a nabízíme výuku sportů s létajícím diskem. Jsme aktivním partnerem České asociace discgolfu a České asociace létajícího disku. 

Pokud Vás náš koncept oslovil, budeme rádi, když se nám ozvete.

NÁŠ TÝM

Parklife-Pavel-Voloczek_edited.jpg

Pavel Voloczek

Má na starosti komunikaci s investory, design hřišť a přípravu nabídek. Zakladatel a šéfik Parklifu.

Parklife-Jan-Struz_edited.jpg

Jan Struž

Má na starosti realizace staveb. Bez Honzy se žádná naše realizace neobejde.

Parklife-Petr-Kotesovec.jpg

Petr Kotěšovec

Má na starosti propagaci Parklifu a hledání cest, jak být vidět.

Parklife-Karel-Zdenek.jpg

Karel Zdeněk

Má na starosti hledání nových lokalit v Čechách pro realizaci našich projektů.

Parklife-Lukas-Milar.jpg

Lukáš Milar

Má na starosti hledání nových lokalit na Moravě pro realizaci našich projektů.

bottom of page