top of page
Parklife-co-nabizime.jpg

CO NABÍZÍME

Nabízíme Vám originální hřiště, které vám pomohou oslovit širší veřejnost a přinesou novou energii do vašeho prostoru. Lidé každého věku tak budou moci objevit nové možnosti sportovního vyžití. Naše hřiště spojuje to, že jsou velmi zábavné a naučit se tyto sporty je velmi snadné. Dejte lidem další možnost, kde se můžou realizovat, bavit se a relaxovat. 

Parklife-Discgolf-Choltice12.jpg

DISCGOLF HŘIŠTĚ

Discgolf je atraktivní sportovní disciplína a stále více populární volnočasová aktivita. Jedná se o obdobu klasického golfu - namísto holí a míčků se používají létající disky (frisbee), místo jamek pak speciální koše. Hráč se snaží dosáhnout  jamky (koše) na co nejnižší počet hodů diskem.

Pro discgolf jsou ideální větší městské parky nebo příměstské oblasti s volnými i křovinatými plochami řídce porostlými stromy. Hřiště se běžně staví např. v zámeckých a městských parcích, lesoparcích, na lyžařských svazích, ale také v různých rekreačních areálech.

REALIZACE DISCGOLFOVÝCH HŘIŠŤ  |  REFERENCE NAŠICH PROJEKTŮ

17 Amazing Things to Do in Ventura California With Kids.jpg

FOTBALGOLF HŘIŠTĚ

Fotbalgolf je mladý rychle se rozvíjející sport, který je založený také na pravidlech klasického golfu. Z pravidla se hraje fotbalovým míčem č.5 a hráči se snaží, na co nejméně kopů (dotyků) dostat míč do jamky, která je zapuštěná do země. Popularitě fotbalgolfu nahrává fakt, že fotbal zná úplně každý.

Jamky zahrnují přírodní, ale i umělé překážky, podobné třeba minigolfu. Fotbalgolf se hodí do otevřených prostorů, jako jsou louky a pole, ale dá se postavit i například do lesoparků.

REALIZACE FOTBALGOLFOVÝCH HŘIŠŤ  |  REFERENCE NAŠICH PROJEKTŮ

Parklife-Multigolf4.jpg

MULTIGOLF HŘIŠTĚ

Fotbalgolf, discgolf a parkgolf v jednom. Hřiště je koncipováno tak, že výhoziště či odpaliště jsou pro všechny tři sporty stejná a na konci jamky je vždy discgolfový koš s integrovaným zakončením pro parkgolf a fotbalgolf. 

 

Multigolf hřiště není náročné na místo. Pro kvalitní Multigolf park potřebujete zhruba rozlohu tří fotbalových hřišť (cca 1,5 ha). Pokud chcete využít větší plochu, není vůbec žádný problém, naopak hráčům zajistíte ještě více zábavy. Zároveň je na hřišti navrženo několik přirodních a umělých překážek, aby byla hra pořád zajímavá a hráče hřiště neomrzelo.

REALIZACE MULTIGOLFOVÝCH HŘIŠŤ  |  REFERENCE NAŠICH PROJEKTŮ

IMG_20210319_120715.jpg

ADVENTURE MINIGOLF HŘIŠTĚ

Podstatou minigolfu je minimálním počtem ran dopravit míček ze základního pole do cílové jamky a při tom předepsaným způsobem překonat překážku. Počet jamek záleží na prostoru a rozhodnutí investora. My překážky stavíme tak, aby hřiště bylo variabilní a dalo se měnit. I menší hřiště tak může být různorodé a zábavné.

Adventure minigolf je skvělým doplňkem do parku nebo třeba do školního areálu. Proč dětem ve škole nezpestřit sportovní výuku aktivitou, která může bavit úplně všechny?

REALIZACE MINIGOLFOVÝCH HŘIŠŤ  |  REFERENCE NAŠICH PROJEKTŮ

bottom of page